Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Centrum Obsługi Jednostek w Boguszowie-Gorcach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Akcja - odpowiedzialny kierowca

Akcja - odpowiedzialny kierowca

 

W dniu 17 czerwca 2014 r. została przeprowadzona w centrum Boguszowa-Gorc kampania profilaktyczno-edukacyjna dotycząca bezpieczeństwa na drogach oraz odpowiedzialności kierowców za innych uczestników ruchu drogowego.

W ramach akcji funkcjonariusze policji w asyście dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach kontrolowali i edukowali kierowców. Rolą policji było sprawdzanie stanu trzeźwości kierowców, dzieci i młodzież wręczali kierowcom kwiaty oraz wykonane przez uczniów Zespołu Szkól Samorządowych i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego laurki z hasłami promującymi trzeźwość i bezpieczeństwo na drogach.

Celem akcji było uświadomienie kierowcom nie tylko tego jakie skutki może nieść za sobą jazda pod wpływem alkoholu, lecz także konieczności zachowania kultury na drodze oraz odpowiedzialnego zachowania za kierownicą, które zapewni bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom dróg.

Organizatorem akcji był Miejski Zespól Ekonomiczno-Administracyjny Szkól w partnerstwie z Komisariatem Policji w Boguszowie-Gorcach.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Zdeb 18-06-2014 13:04:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Zdeb 18-06-2014
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Zdeb 18-06-2014 13:11:33